95-8 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZERWONY

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 174,49 zł 174.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis


Kombinezon z zakładanym dekoltem - hurtownia online


Kombinezon z kopertowym dekoltem w kolorze czerwonym, wykonany z wysokiej jakości materiału. Model delikatnie odkrywa ramiona i pięknie eksponuje kobiecy biust i sylwetkę. Nogawki kombinezonu są długie, delikatnie ściągnięte na końcach. Kombinezon z zakładanym dekoltem w ofercie hurtowej świetnie sprawdzi się zarówno na wieczorowe wyjścia jak i spontaniczne wypady z przyjaciółkami. Prezentowany model dostępny jest również w kolorze turkusowym, łososiowym, niebieskim, grafitowym, czarnym, chabrowym i granatowym. Kombinezony zostały wyprodukowane w Polsce.


Kombinezon z kopertowym dekoltem - czerwony

Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879


Materiał: poliester, wiskoza

EAN: 5903031477344
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl