95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 174,49 zł 174.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland.
Kombinezon - granatowy

Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879


Materiał: polyester, viscose

EAN: 5903031477269
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl